KONST / Litografier / Färglitografi 13073368
nr 1307 3368
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 92/225. Motivet: 40x28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:38:50
100 kr
150 kr
200 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks